O nas

Biuro Rachunkowe Te-Zet jest spółka cywilną, która prowadzi działalność w zakresie rachunkowości i podatków od 1993 roku.
Właścicielami  firmy są:


  • Anna Tomczak - doradca podatkowy nr 00965
  • Paweł Tomczak - doradca podatkowy nr 00981
  • Krzysztof Zarzycki - doradca podatkowy nr 00980

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności biorąc udział w różnych szkoleniach w zakresie rachunkowości, podatków i płac.


Obsługujemy ponad 200 podmiotów gospodarczych reprezentujących branże produkcyjne, usługowe oraz handlowe, a także podmioty z kapitałem zagranicznym. Istnieje możliwość obsługi w języku angielskim.


Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.


Zapewniamy pełną dyskrecję i zachowanie tajemnicy zawodowej.


Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwa podatkowego. Pomagamy w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych, współpracujemy na stałe z kancelarią prawną. 


Przy świadczeniu naszych usług wykorzystujemy internetową platformę komunikacyjną, co pozwala na prowadzenie dokumentów księgowych metodą on-line.


Staramy sie w naszej pracy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, traktując każdego z nich indywidualnie, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby.